Personalizuota pasakų knyga

Pirma personalizuota
Lietuviška pasaka!

Suteik džiaugsmo savo mylimiausiam vaikui:)

Piratukas Lukas 17.10 €Kaina:

Sukurkite unikalią dovaną. Padarykite savo mylimą vaiką šios pasakos herojumi.  Sutapatinkite vaiko vardą, amžių, plaukų, akių spalvą ir t.t. Padovanokite jam nepamirštamas akimirkas, tai užims Jums vos kelias minutes. 

Pradėti kurti

Tai personalizuota pasakų knyga. Tekstas ir paveiksliukai adaptuojasi pagal Jūsų pageidavimus. Pilną pasaką skaitykite žemiau.

 

Piratukas Lukas

Vartydamas seną pasakų knygą, piratas Lukas aptiko suglamžytą popierėlį. Geriau

įsižiūrėjęs, jis suprato, kad tai salos žemėlapis, kurioje yra paslėptas lobis. Nieko nelaukęs, jis išsiruošė į kelionę, per kurią labai norėjo rasti didelius turtus.

Vos išplaukus į jūrą, pirato laivą užklupo didžiulė audra. Laivelis siūbavo ant bangų keterų, blaškėsi į visas puses, tačiau galiausiai neatlaikė stipraus vėjo ir, atsitrenkęs į povandenines uolas, sudužo.

Įkritęs į vandenį, Lukas skubiai pripūtė savo gelbėjimosi liemenę ir ėmė plaukti link artimiausios salos. Plaukė taip ilgai, kad net audra spėjo nurimti. Besikapanodamas vandenyje, piratas pamatė atplaukiantį mažą plaustą, kurį irklavo trys beždžionės.

Piratą užkėlė ant plausto ir pagirdė šilta arbata iš termoso. Atgavęs jėgas, jis paklausė beždžionių: „Kur jūs keliaujate? Gal atostogauti?“ Tačiau viena beždžionėlė papasakojo,
kad jos turėjo išsikraustyti iš savo namų.

Viena per kitą beždžionės pasakojo, kad jų namus užgrobė baisingas didžiulis begemotas, kuris suvalgė visus bananus ir kokosus. Negana to, jis apsigyveno saloje esančiame ežere. Nebeturėdamos maisto ir bijodamos nueiti prie ežero atsigerti, jos nusprendė palikti savo namus ir laimės ieškoti kitose salose.

Piratui labai pagailo beždžionių. Jis supyko, kad begemotas toks nemandagus ir, kad nuskriaudė tokias draugiškas beždžiones. Lukas pasiūlė sukti plaustą atgal į salą, nugalėti ir išvaryti tą savanaudį begemotą. Priplaukus prie kranto, Lukas paslapčiomis nuskynė dar likusius kokoso riešutus, užlipo ant kalvos, šalia kurios tyvuliavo ežeras su jame miegančiu begemotu, ir ėmė mėtyti riešutus į tą nedorelį.

Pažadintas iš miegų begemotas, dar visai apdujęs ir nesuprasdamas kas nutiko, šoko ant savo trumpų kojų ir kiek įkabindamas pasileido per džiungles. Daugiau į šią salą jis niekada nebegrįžo. Įnirtingai kovojant su begemotu, Lukas netyčia pametė žemėlapį, kurį atsitiktinai rado viena beždžionėlė. „Koks čia popieriukas?“ – paklausė ji. „Tai žemėlapis. Aš keliauju ieškoti paslėpto lobio,“ – paaiškino jai Lukas. Visos trys beždžionėlės sukišo nosis į popierėlį. „Ai, tai juk ta sala, plūduriuojanti dešinėje nuo mūsų namų,“ – staiga sušuko viena. „Iki jos tik pusdienis kelio,“ – atsiliepė antroji. „Mes parodysime tau kur lobis,“ – nudžiugo trečioji.

„Bet aš nebeturiu laivo,“ – nuliūdo piratas Lukas. „Koks aš piratas be laivo?“ Pasitarusios, beždžionės ėmė kažką skubiai konstruoti. Iš savo mažojo plaustelio, jos padirbo naują, nedidelį, bet tvirtą laivą. „Štai, čia dovana tau, kad išgelbėjai mūsų namus,“ – pasakė visos kartu. Lukas ir visos trys beždžionėlės šoko į laivą ir išplaukė į jūrą. Neilgai trukus jie priplaukė žemėlapyje pažymėtą salą, kurioje rado didžiulę ir tamsią uolą, visai tokią, kokia buvo nupiešta popierėlyje. 

Pristatymas

 

Pasakų knyga pagaminama per 1-2 d.d.

Nemokamas atsiėmimas Viršuliškių g. 42 (PC “Mada” pastate, įėjimas iš Viršuliškių g. pusės), Vilniuje

Siuntimas Vilniuje ir į kitus Lietuvos miestus 4,34 €. Kurjerių tarnyba pristato per 1 d.d.

 

Gipo.lt darbo laikas:

I-V: 9:00 iki 17:00

VI-VII: Nedirbame

 

Gipo.lt kontaktai:

El. pašatas: info@gipo.lt

Tel. +370 612 613 61

Tai pirma Lietuviška personalizuota pasakų knyga, kurią įliustravo profesionalūs dailininkai. Tiek piešinėliai, tiek pati pasaka yra visiškai autentiška. Jūsų vaikas gali tapti vienas pirmūjų Lietuvoje turinčiu tokią pasaką. Formatas: A4, puslapių skaičius: 24 psl.